Aloes na twarz

Pielęgnacja twarzykosmetyki z aloesem Forever. Unikalne produkty o wysokiej zawartości aloesu do pielęgnacji skóry twarzy. Aloes do twarzy ma właściwości ochronne, nawilżające i odżywcze - kosmetyki aloesowe doskonale zadbają o Twoją cerę. Stosowany na twarz aloes delikatnie odżywia i regeneruje skórę, także wokół oczu i ust. Zawarty w kosmetykach aloes wspomaga wygładzenie i odmłodzenie skóry a jednocześnie zapewnia skuteczniejszą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Dostarcza również antyoksydanty, które walczą z wolnymi rodnikami odpowiedzialnymi za starzenie się skóry.

Serie pielęgnacyjne Forever to rozwiązania dla różnych typów cery – niezależnie od tego czy masz skórę suchą, tłustą czy mieszaną.
Unikalne receptury oraz składniki zawarte zarówno w infinite by Forever advanced skincare kosmetyki do cery dojrzałej, jak i w Sonya daily skincare system kosmetyki do cery mieszanej to doskonałe rozwiązania pielęgnacyjne a jeśli twoja skóra potrzebuje dodatkowego wsparcia warto uzupełnić codzienną pielęgnację jednym z produktów z linii Targeted skincare spersonalizowana pielęgnacja w zależności od potrzeb twojej skóry.

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-20 z 36 pozycji

Aktywne filtry