Antycellulit

Cellulit to problem, z którym boryka się wiele osób. Nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej oraz zmiany w tkance podskórnej sprawiają, że ciało nie wygląda dobrze. Dziś tego typu zmiany skóry, najczęściej na udach, biodrach i ramionach, dotykają prawie każdej kobiety a coraz częściej także osób szczupłych i wysportowanych.
Nieestetyczna, pomarszczona skóra przypominająca pomarańczową skórkę mimo, że często jest kojarzona z nadmiarem kilogramów, najczęściej jest wynikiem zlej przemiany materii w komórkach i toksynami, które zaczynają w nich zalegać.
Żeby pozbyć się cellulitu trzeba działać wielowymiarowo – zarówno na zewnątrz, jak i od wewnątrz. Polecamy nasze preparaty wykazujące dużą skuteczność w walce z cellulitem.

Działania warto rozpocząć od kompleksowego oczyszczania organizmu – polecamy zestawy Forever Clean9 oraz produkty wspomagające poprawę przemiany materii. W antycellulitowej pielęgnacji skóry sprawdzą się skuteczne kosmetyki z aloesem wzbogacone siarką organiczną oraz olejkami eterycznymi a odpowiednio dobrane suplementy diety dostarczą organizmowi witamin i minerałów, niezbędnych dla dobrego wyglądu skóry na całym ciele.

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-20 z 27 pozycji

Aktywne filtry